Jackson Kayak Mayfly

Nový produkt

Jackson kayak Mayfly se řadí mezi profi muškařské kajaky. Nicméně je tento kajak výborný i pro jakýkoliv styl přívlače. Kajak je perfektně stabilní a na palubě vám nebude překážezt nic do čeho by se motala muškařská nebo přívlačová šnůra.

69,900 Kčs DPH

Jak správně vybrat a objednat rybářský kajak? KLIKNI ZDE!!

Jackson kayak Mayfly se řadí mezi profi muškařské kajaky. Nicméně je tento kajak výborný i pro jakýkoliv styl přívlače. Kajak je perfektně stabilní a na palubě vám nebude překážezt nic do čeho by se motala muškařská nebo přívlačová šnůra. MayFly má všestranný trup optimalizovaný pro perfektní stabilitu a rychlost pro všechny podmínky rybaření pomalu se pohybujících řek, jezer a rybníků. MayFly zahrnuje nesčetné množství aspektů vychytávek, které řeší potřeby rybářů jako uložení mušek do kajaku prolisy na odložení muškařských navijáků atd... Made in USA. Více info ve videu...

Příslušenství: 

Mayfly je dodávan s držákem prutu YakAttack Omega, železné kolejničky namontované na několika místech kayaku na jakékoliv příslušenství od firmy YakAttack, RAM cup holder - držák na nápoje, Orion Coolers luxusní termo hrnek, Thermarest bederní opěrkou a další..  

Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Specifikace:

Délka: 386 cm
Šířka: 89 cm
Váha: 40 kg
Nosnost: 205 kg

Popis kayaku:

(1) Pohodlné madla při přenášení nebo nakládání kajaku. (2) Úložný prostor s "popruhem" pro odložení pádla. Tento úložný prostor se hodí zejména při nějakém delším výletu kam se zabalíte se vším co je třeba. V tomto úložném prostoru se nachází vnitřní "květináč" aby drobnosti necestovali po celém vnitřku kajaku a byli přichystané v pohotovostní pozici. (3) Železné kolejnice od firmy YakAttack. (4) Středová posuvná odložka na nohy s pěnou na zapichování nástrah (5) Vypolstrovaná podlaha pro pohodlné stání a pro nerušený rybolov když náhodou něco upadne. (15) Přední trubkové kryty na špičky prutů. které se hodí pro pohyb ve stísněných prostorách, zejména u zarostlých břehů s převislými větvemi, které umožňují rozložené pruty skladovat v horizontální poloze, tak aby se nezachytily do větví a zamezily zlomení prutu. (6) Odklápěcí prostor s vnitřní pěnou na zapichování nástrah nebo pro vložení krabiček s nástrahama. (9) Odkládací místa pro muškařské navijáky. (8) Posuvná přihrádka pod sedačnou na nástrahy či jiné rybářské vybavení co musí být vždy v pohotovosti při ruce. (7) Sedačka, která umožňuje měnit výšku sezení. Vyšší poloha pro lov, nižší pro pádlování, nebo jak se komu hodí. Sedačku lze z lodě vyjmout a použít jako kempingové posezení. Pokud je sedačka ve vyšší poloze, můžete využít úložného prostoru pro krabice s vybavením pod sedačkou, kam snadno rukou dosáhnete, aniž byste se hnuli ze sedačky. (10) Zápustné držáky na pruty za sedadlem, na dosah ruky. (13) Prolis na blank prutu, který přichitíte gumicukem aby prut držel a nikam nepadal. (11) Zadní úložný prostor s gumicekum na přidělání vašeho vybavení. (12) Zadní úložný prostor kam můžete ukládat další a další vybavení:). (14) Madlo na přenášení lodě či místo připravené na el. kotvu Micro Power Pole.

Využití:

Barevnosti kayaku 2020

Top