Jackson Kayak Big Tuna

Nový produkt

Revoluční koncept dvojmístného kajaku, který je perfektní i pro lov sólo. Skvělé jízdní vlastnosti tandem i sólo.

74,990 Kčs DPH

Jak správně vybrat a objednat rybářský kajak? KLIKNI ZDE!!

S kamarádem, potomkem, manželkou atd. můžete sedět buď čelem k sobě, nebo i klasicky za sebou. Především ale oceníte, že Big Tuna je perfektní i pro lov sólo. Na této lodi budete bez problémů chytat za jakýchkoliv podmínek. I ve větru lze bez problémů stát a lovit přívlačí nebo kajak využít jako velkokapacitní základnu pro lov feederem nebo kaprařinu.

Příslušenství: 

Příslušenství: Big Tuna kayak je osazen novým typem sedačky (2x). Dodávám se dvěmi držáky na pruty od značky RAM určené na lehký troling a dvěmi zapuštěnými držáky, flaškou na pití, červenou vlaječkou Jackson kayak, Gopro mount na kameru, novou kapsou za sedačkou(2x). Kajak je v základu připraven na kormidlo (Rudder ready), které se dá přidat do objednávky na vyžádání. 

Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Specifikace:

Délka:  432 cm
Šířka:  89 cm
Váha:   40 kg
Nosnost: 250 kg

bigtuna.jpg

Popis kayaku:

(1) Pohodlné madla při přenášení nebo nakládání kajaku. (2) Kryt špiček prutů s gumicukem, kam se dá odkládat pádlo. (3) Úložný voděodolný prostor na klíče, mobil či doklady. (4) Posuvné stupačky, neboli odložky pro nohy:). (5) Sedačka, která umožňuje měnit výšku sezení. Vyšší poloha pro lov, nižší pro pádlování, nebo jak se komu hodí. Sedačku lze z lodě vyjmout a použít jako kempingové posezení. Pokud je sedačka ve vyšší poloze, můžete využít úložného prostoru pro krabice s vybavením pod sedačkou, kam snadno rukou dosáhnete, aniž byste se hnuli ze sedačky. (6) Střední úložný prostor a zároveň možno využít také jako řízkovnice (více info ve videu). (7) Zápustné držáky na pruty za sedadlem, na dosah ruky. (8) Zadní úložný prostor kam můžete ukládat další a další vybavení:). (9) Otvor připravený na kotvení se psím vodítkem(navíječkou). Vhodné při chytání a sjezdu na řekách. (10) Místo pro kormidlo, když chytáte na velkých vodách a je potřeba se držet směrem do vln předkem kajaku. (pro objednávku kormidla nás prosim informujte zkrze email či po telefonu. (11) Výpustný ventil, který se používá při vylevání vody z kajaku. V každém kajaku kondenzuje voda, tak je třeba ji také nějak dostat ven:).

Využití:

bigtuna_hvezdy.jpg

Barevnosti kayaku 2020

BIGTUNA.png

Top