Jackson Kayak Big Tuna

Nový produkt

Top USA rybarsky kajak. Pouzivany - top stav viz foto. Mozno se prijet podivat osobne. Pultova cena 64 000+ cena tohoto jeteho kayaku 42 000,-. Vice info po mobilu/emailu.

41,990 Kčs DPH

-24,000 Kč

65,990 Kč

Revoluční koncept dvojmístného kajaku, který je perfektní i pro lov sólo. Skvělé jízdní vlastnosti tandem i sólo.

S kamarádem, potomkem, manželkou atd. můžete sedět buď čelem k sobě, nebo i klasicky za sebou. Především ale oceníte, že Big Tuna je perfektní i pro lov sólo. Na této lodi budete bez problémů chytat za jakýchkoliv podmínek. I ve větru lze bez problémů stát a lovit přívlačí nebo kajak využít jako velkokapacitní základnu pro lov feederem nebo kaprařinu.

Jak správně vybrat a objednat rybářský kajak?

Info:

Příslušenství: Nový model kajaku je osazen novým typem sedačky(2x) s bederním polštářkem(2x) pro větší pohodlí od firmy Thermarest. Dodávám se dvěmi držáky na pruty od značky RAM určené na lehký troling a dvěmi zapuštěnými držáky, flaškou na pití, červenou vlaječkou Jackson kayak, čtyřmi voděodolnými boxy na nástrahy, Gopro mount na kameru, vylovovací kleště The Fish Grip(2x), Line Cutterz(2x) na řezání jakékoliv šňůry (připevněno na sedačce), novou kapsou za sedačkou z voděodelného materiálu(2x). Kajak je v základu připraven na kormidlo (Rudder ready), které se dá přidat do objednávky na vyžádání. Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Big Tuna je nejuniverzálnější kajak v naší nabídce Je primárně určen pro dvě osoby, ale můžete se na vodu vydat i sami, sedačka má i prostřední „solo“ pozici. Má obrovskou nosnost, ale zároveň není příliš dlouhý. Pohodlné sedačky, jak už je u JK zvykem, se dají z lodě snadno vyndat a posadit se můžete i na břehu, třeba k ohni. Naprosto unikátním prvkem je integrovaná řízkovnice, která využívá vodu proudící pod kajakem, nástražní rybky jsou tak naprosto v pohodě a čilé, dokud na ně nedojde řada… V řízkovnici také můžete skladovat i ulovené ryby a to i kusy kolem 50 cm. Tohle v kombinaci s velkou stabilitou předurčuje Big Tunu také k lovu sumců. Kvality kajaku posuďte sami z fotek a z videí níže.

Specifikace:

Délka: 424 cm
Šířka: 84 cm
Váha: 40 kg
Nosnost: 250 kg

Využití:

Stabilita: 10
Manévrovatelnost: 7
Rychlost: 7 solo 10 debl
Řeky: 10
Přehrady: 9
Moře: 8
Vícedenní výpravy: 10 solo 8 doubl

Techniky lovu

Lov ze stoje: 10
Muškaření: 10
Lehká přívlač: 7
Těžká přívlač: 10
Sumcařina: 10 (integrovaná řízkovnice, obrovská stabilita a kapacita předurčují tuto loď k cílenému lovu sumců)
Feeder: 9
Plavaná: 9
Kaprařina: 10 (málokterý kajak je tak vhodnou základnou pro lov kaprů a bílých ryb různými technikami)

Top