Prorex Hybrid Swimbait 180 mm pike

15418-006

Nový produkt

Nový DAIWA Prorex Hybrid Swimbait kombinuje  nejvyšší kvalitu a rybářský úspěch s optimálním poměrem cena/výkon. Tato nástraha předvádí skvělou akci, která připomíná pohyb skutečné ryby, imituje poraněnou nástražní rybku a to díky svým jemným postranním pohybům při neustálém navíjení vlasce.

305 Kčs DPH

-219 Kč

524 Kč

DAIWA Prorex Hybrid Swimbait je dodáván kompletně navázaný a připravení k okamžitému použití. trojháček vzadu na nástraze je připevněn k 60lbs ocelovému lanku tak, aby se při velkém boji s rybou nedostal do kontaktu s kroužkem, což by mohlo vést ke ztrátě úlovku. Hlava nástrahy byla navržena tak, aby odolala i té největší bitvě s velkými predátory (štiky, sumci, candáti) - ani po velkých bitvách se do ní nedostane voda. Hlava odolá neohroženým výpadům a namáhavým bojům s rybami! Prorex Hybrid Swimbait je vhodný na celou škálu druhů prezentace nástrahy - od pomalé až po velmi rychlou (2.5km/h - 5km/h) a udrží si stabilní akci i při velké rychlosti. Tichá konstrukce (bez rolniček nebo korálků) je velkou výhodou při lovu ve vychytaných vodách.
Skvělá barevná rozmanitost umožňuje správnou volbu pro téměř všechny druhy vod. Při nutnosti výměny plastového těla po zásazích štičích zubů, můžete k nástraze připevnit extra ocásek, ty jsou dostupné za velmi příznivou cenu - díky speciální konstrukci, extra tělo lze jednoduše přilepit bez rizika odpadení (doporučujeme lepidlo Loctite 406).


Pomalu se vznášející model - ponor: 18 cm až do cca 2 m, trolling cca 3.5, 25 cm až do cca 2.5 m - trolling asi 4-5 m

Top