Jackson Kayak Big Rig

Nový produkt

Big Rig- speciál pro lov ze stoje. Loď, která kombinuje neuvěřitelnou stabilitu a rychlost. Nový design dna dovoluje Big Rigu lehce plout po hladině a zároveň zaručuje nekompromisní stabilitu pro lov ze stoje, a to i pro naprosté začátečníky.

60,300 Kčs DPH

Big Rig- speciál pro lov ze stoje. Loď, která kombinuje neuvěřitelnou stabilitu a rychlost. Nový design dna dovoluje Big Rigu lehce plout po hladině a zároveň zaručuje nekompromisní stabilitu pro lov ze stoje, a to i pro naprosté začátečníky.

Vybavení lodě: samozřejmostí jsou držáky prutů, dále pojízdné kolejničky Yakattack, tubusy pro kompletní ochranu prutů při horizontálním uložení, hrazda pro zvýšení komfortu při lovu ze stoje a také obrovské úložné prostory. Větší chlápci z JK teamu už hromadně přestupují na Big Rig. Prostě elitní rybářský kajak s neuvěřitelnými jízdními vlastnostmi.

Jak správně vybrat a objednat rybářský kajak?

Info:

Příslušenství: Nový model kajaku je osazen novým typem sedačky s bederním polštářkem pro větší pohodlí od firmy Thermarest. Dodávám se třemi držáky na pruty od značky RAM určené na těžký a lehký troling, flaškou na pití, červenou vlaječkou Jackson kayak, dvěma voděodolnými boxy na nástrahy, Gopro mount na kameru, vylovovací kleště The Fish Grip, Line Cutterz na řezání jakékoliv šňůry (připevněno na sedačce), novou kapsou za sedačkou z voděodelného materiálu. Paluba kajaku vylepena pěnou pro pohodlí, odhlučnění a aby podlaha neklouzala. Kajak je v základu připraven na kormidlo (Rudder ready), které se dá přidat do objednávky na vyžádání.

Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Big Rig vás při lovu překvapí tím jak úspěšně kombinuje stabilitu a rychlost. Nový design dna dále umožňuje, aby loď měla velkou setrvačnost a snížená paluba zpomaluje drift při větru.

Obrovská stabilita této lodi ji také předurčuje pro lov velkých ryb: sumců, kaprů a na moři žraloků. Člen teamu JK Joel Abrahamsson si tuto loď vybral pro expedici za grónským žralokem a v USA rybáři hromadně přestupují na tento model pro jeho úžasné jízdní vlastnosti a odolnost vůči driftu.
Nevýhodou Big Rigu je jeho váha, naštěstí tu jsou lodě jako Kilroy, Tripper 12 nebo Cruise 10, které nabízejí solidní jízdní vlastnosti a zároveň nízkou váhu.

Specifikace:

Délka: 404 cm
Šířka: 97 cm
Váha: 41 kg
Nosnost: 210 kg

Využití:

Stabilita: 10+
Manévrovatelnost: 8
Rychlost: 8
Řeky: 10
Přehrady: 10
Moře: 6
Vícedenní výpravy: 10

Techniky lovu

Lov ze stoje: 10+
Muškaření: 7
Lehká přívlač: 7
Těžká přívlač: 10+
Sumcařina: 10+ (enormní stabilita Big Rigu jej předurčuje k lovu velkých dravců)
Feeder: 9
Plavaná: 9
Kaprařina: 6 (na kaprařinu, tedy pro zdolávání ryb, krmení a zavážení nástrah není třeba natolik perfektně vybavený kajak, postačí jednodušší model)

Top