HIKO SYMBIO neoprenové triko dl.r.

Nový produkt

Pánské neoprenové triko s dlouhým rukávem. Trika řady Symbio jsou vhodná pro kaykfishing, vodní sporty a hrátky kolem vody.

(tabulka velikostí v galerii produktu)

1,590 Kčs DPH

Pánské neoprenové triko s dlouhým rukávem. Trika řady Symbio jsou vhodná pro kaykfishing, vodní sporty a hrátky kolem vody.

(tabulka velikostí v galerii produktu)

Trička Symbio jsou složena ze 3 materiálů, přičemž každý je strategicky umístěn tak, aby plnil svou funkci. Přední i zadní panely jsou vyrobeny z 1,5 mm neoprenu pro tepelný komfort a izolaci. Pouze 0,5 mm tenký a velmi flexibilní Neospan, který je umístěn na pažích a ramenech, umožňuje volný pohyb v ramenním kloubu a celé horní končetině. Stejný materiál je použit na bočních panelech pasu a zajišťuje pohodlné dýchání. Panel v podpaždí stejně jako tenký krční límec je vyroben z pružné a prodyšné Lycry s plyšovou vnitřní vrstvou, díky které nedráždí kůži a napomáhá k absorpci a odpařování potu.

MATERIÁLY

Neospan

Extra tenký a extrémně pružný oboustranný neopren. Výrobky z tohoto materiálu jsou vysoce pohodlné, padnou jako druhá kůže.

NTX 2

Oboustranně kašírovaný neopren.

FBQ 50+

Vylehčená polyamidová pletenina s vysokým podílem spandexových vláken. Nízká nasákavost materiálu, rychleschnoucí úprava a vysoký UV faktor 50+ zaručují optimální vlastnosti materiálu. Hmotnost 150 g/m2, složení 88% Nylon, 12% Spandex.

Top