Odnímatelná Kayakfishing kapsa malá velká (28x16x10cm)

Nový produkt

Větší verze odnímatelné kapsy pro kayakfishing box nebo jentak přenosná kapsa.

549 Kčs DPH

Větší verze odnímatelné kapsy pro kayakfishing box nebo jentak přenosná kapsa. Odnímatelná kapsa podšitá suchým zipem pro kayakfishing je zejmnéna určená na montáž na úspěšný Kayakfishing box, ale můžete jí montovat i přímo na kajak, na jiné boxy, přepravky a rybářské krabice. Malá kapsa má rozměry 18x11x6cm a perfektně pasuje na levou a pravou stranu vašeho Kayakfishing boxu

Montáž kapsy provedete snadno, součástí balení jsou pruhy nalepovacího suchého zipu. Tyto pruhy nalepíte na zvolenou plochu (tedy zejména boční část Kayakfishing boxu). Kapsa na nich perfektně drží. Když jste na kajaku a váš box je za sedačkou, stačí sáhnout za záda, kapsu odtrhnout ze suchého zipu a můžete si v klidu najít v kapse co potřebujete, aniž byste se museli na sedačce otáčet dozadu. 

Menší kapsa pojme slušné množství vybavení, je ideální ke skladování návazců, lanek, malých krabiček na bižuterii a dalších nezbytností, které potřebujete mít neustále po ruce. Je to můj vlastní design a je otestován na několika dlouhých výpravách. Vyrobeno v ČR.

Zdraví vás Honza Liska, Jackson Kayak team Europe.

Top