Kayakfishing box s dvojitým držákem prutů a kapsami

Nový produkt

A je tu kayakfishing box, vyrábíme si jej sami, protože žádný produkt, který by splňoval naše požadavky na trhu není. Vyzkoušeli jsme leccos a vždy to nebylo ono. 

4,999 Kčs DPH

A je tu kayakfishing box, vyrábíme si jej sami, protože žádný produkt, který by splňoval naše požadavky na trhu není. Vyzkoušeli jsme leccos a vždy to nebylo ono. Tak vzniknul Kayakfishing box, bedna pro rybářský bordýlek. K boxu lze dokoupit odnímatelné kapsy. V základní výbavě jimi box není osazen.

Kayakfishing box má vnější rozměry 220x400x300 mm. Víko je uzavíratelné dvěma sponami, které se při chytání velmi osvědčily, drží zavřené a zároveň není nijak složité sponu uzavřít. Víko v sobě má gumicuk tak, aby po otevření drželo otevřené a nemlátilo nenechavé prsty rybáře, který tam zrovna loví nějakou nezbytnost. Zevnitř bedny jsou gumicuky po každé straně, za ně si můžete zastrčit kleště, peán, krabičky, pytlíky s gumami a vůbec všechny drobné předměty. Veprostřed krabice pak zbývá dostatek místa na neurčitý nezařazený čurbes.

Bedna je zespodu vylepená pěnou, takže za a) plave a za b) lze do pěny vyřezat profil zadního úložného prostoru vašeho kajaku tak, aby bedna seděla na různé typy kajaků.

Jsem s boxem enormě spokojen a časem určitě vymyslím i nějaké další zlepšení.

Honza Liska, team Jackson Kayak

Top