Johnny Boats Bass 100

Nový produkt

Kajak vyjíždějící pod značkou Johnny Boats je novinka od firmy Feel Free. Tento rybářský kajak byl stvořen hlavně pro USA trh, kde se na první místo klade na stabilitu a to s velmi příjemnou cenovou politikou.

36,900 Kčs DPH

Jak správně vybrat a objednat rybářský kajak? KLIKNI ZDE!!

...Velká rybářská paluba se soustřeďuje kolem pohodlné sedačky Big Water se třemi různými polohami, vysokou, nízkou a odklopenou sedačkou. Paluba kajaku je vypodložena pro větší pohodlí a odhlučnění když vám něco upadne. Další vychytávkou je odnímatelná středová konzole, kam se případně dá přidělat echolot. Kolem kajaku se nachází kolejnice, na které lze přidělat spousty držáků na pruty. A další...

Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Specifikace:

Délka: 305 cm
Šířka: 85 cm
Váha: 35 kg se sedačkou
Nosnost: 181 kg

Popis kayaku:

(1) Místa pro uchopení kajaku když jej přenášíte. (2) Dvě díry v přední části na rybářské pruty, které je chrání aby jste nezlomily špičky prutu při průjezdu vegetací. (3) Přední vnější úložný prostor s gumicukem. (4) Odnímatelná středová konzole, kam se případně dá přidělat echolot. Konzole slouží jako úložný prostor. (5) Místo na odložení vašeho nápoje. Hned vedle se nachází popruh na pohodlné vstávání a sedání. (6) Vypodložená podlaha pro pohodlné stání a pro nerušený rybolov když náhodou něco upadne. (7) Gumové příchytky na stabilizaci rybářské prutu aby nepřekážel na palubě kayaku. (8) Posuvné stupačky, neboli odložky pro nohy:). (9) Pohodlná polohovatelná sedačka. Vyšší poloha, nižší poloha a nebo odklopená sedačka pro velkou plochu na stání. (10) Dva zápustné držáky s integrovanými gumicuky na přichycení prutu. (11) Zadní úložný prostor s gumicekum na přidělání vašeho vybavení. (12) Otvor na případné dokoupení kormidlového systému. (13) Výpustný ventil, který se používá při vylevání vody z kajaku. V každém kajaku kondenzuje voda, tak je třeba ji také nějak dostat ven:). (14) Unitrack kolenice na upevnění různých držáku a dalšího vybavení.

Video Johnny Boats Bass 100:

Využití:

Barevnosti kayaku:

Top