3WATERS KAYAKS Big Fish 120

Nový produkt

Kajaky vyjíždějící pod značkou 3Waters kayaks jsou novinka od firmy Feel Free. Nově vzniklý brand má za úkol oslovit větší populaci nových kajako rybářů a to s velmi příjemnou cenovou politikou.

38,900 Kčs DPH

Jak správně vybrat a objednat rybářský kajak? KLIKNI ZDE!!

BIG FISH Kayaky jsou univerzály na všechny typy vod, které u nás v ČR máme. Kvalitní plast a komponenty předurčují tomuto kajaku dlouhou životnost a věřím, že spousta lidí snimi bude spokojená. Tyto kajaky jsou velmi dobrá volba co se týče poměr cena / výkon.

Ať už jste na moři, řece nebo jezeře, 3 Waters Big Fish 120 má pohodlí, které rybáři často vyžadují. Kajak je navržen s moderním trupem ve tvaru "katedrály", který je opravdu dobrý pro držení stopy při pádlování a extrémní stabilitu při rybaření ve stoje.

Velká rybářská paluba se soustřeďuje kolem pohodlné sedačky Big Water se třemi různými polohami, vysokou, nízkou a odklopenou sedačkou. Paluba kajaku je vypodložena pro větší pohodlí a odhlučnění když vám něco upadne. Další vychytávkou je odnímatelná středová konzole, kam se případně dá přidělat echolot. Kolem kajaku se nachází kolejnice, na které lze přidělat spousty držáků na pruty. A další...

Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Specifikace:

Délka: 365 cm
Šířka: 90 cm
Váha: 45 kg se sedačkou
Nosnost: 200 kg

Popis kayaku:

(1) Místa pro uchopení kajaku když jej přenášíte. (2) Dvě díry v přední části na rybářské pruty, které je chrání aby jste nezlomily špičky prutu při průjezdu vegetací. (3) Přední vnější úložný prostor s gumicukem. (4) Odnímatelná středová konzole, kam se případně dá přidělat echolot. Konzole slouží jako úložný prostor. (5) Místo na odložení vašeho nápoje. Hned vedle se nachází popruh na pohodlné vstávání a sedání. (6) Vypodložená podlaha pro pohodlné stání a pro nerušený rybolov když náhodou něco upadne. (7) Gumové příchytky na stabilizaci rybářské prutu aby nepřekážel na palubě kayaku. (8) Posuvné stupačky, neboli odložky pro nohy:)(9) Pohodlná polohovatelná sedačka. Vyšší poloha, nižší poloha a nebo odklopená sedačka pro velkou plochu na stání. (10) Dva zápustné držáky s integrovanými gumicuky na přichycení prutu. (11) Zadní úložný prostor s gumicekum na přidělání vašeho vybavení(12) Otvor na případné dokoupení kormidlového systému. (13) Výpustný ventil, který se používá při vylevání vody z kajaku. V každém kajaku kondenzuje voda, tak je třeba ji také nějak dostat ven:). (14) Unitrack kolenice na upevnění různých držáku a dalšího vybavení.

Video 3Waters Kayaks Big Fish 120:

Využití:

Barevnosti kayaku:

Bigfish-barvy.jpg

Top