Příslušenství ke kayakům  V této kategorii není žádné zboží.

Příslušenství ke kayakům

Podkategorie

Pádla

Zde naleznete kvalitní pádla od osvědčených českých výrobců. Pádla jsou skládací - dvoudílná, s nastavitelným úhlem 0° a 45° pro pádlování ve stoje a v sedě. Navíc zjednoduší organizaci přepravy k revíru. Karbonová verze je lehčí a pruží, čímž znatelně pomáhá záběru.

Kotevní systémy

Kotva je veledůležitou součástí každého rybářského kayaku. Když na přehradě fouká vítr a vy nechcete ze svého "fleku", použijete kotvu. Když jste v proudu řeky, také máte kotvu, případně řetěz pro zpomalení rychlosti splouvání. Kotva i řetěz se mimo jiné výborně hodí jako pádný (doslova) argument při drobných neshodách s ostatními rybáři.

Přeprava kayaků

Tuto kategori pro vás otevíráme z toho důvodu.. Jak to co nejpřesněji popsat... No, představte si, že si to svištíte po dálnici na Novomlýnskou přehradu, kayak na střeše, přivázán prádelní šňůrou. Předjíždíte kamion, najednou to nad vámi udělá "pšonk" a novým majitelem vašeho rybářského speciálu je polský řidič tiráku. A právě tomuto se zde snažíme předejít.

Nabízené kurty a nosiče jsou námi dlouhodobě testované a vysoce kvalitní.

Bedny na kajak

V této kategorii naleznete nejrůznější krabice a boxy pro kajaky či lodě.

Držáky prutů, echolotů...

Tato kategorie je věnována skutečným fajnšmekrům. Připravili jsme pro Vás opravdu široký výběr nejrůznějších držáků, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Doplňky na všechny kajaky

V této kategorii Vám přinášíme nejrůznější vychytávky pro ještě pohodlnější rybaření z kajaku, lodě i ze břehu.

Vodetěsný program

Zde naleznete vybavení, které Vám pomůže uchovat vaše vybavení v suchu.

Doplňky Native Watercraft

Doplňky a vychytávky ke kajakům značky Native Watercraft.

Doplňky Hobie

Doplňky a vychytávky ke kajakům Hobie.

Doplňky Jackson Kayak

Doplňky a vychytávky ke kajakům značky Jackson Kayak.

Doplňky Feel Free

Doplňky a vychytávky ke kajakům značky Feel Free.

Montáže kayaků

Na tuto kategorii jsme patřičně hrdí. Servis a montáže vycházejí z odpozorovaných situací při kayakfishingu, kdy jeden prostě zjistí, co by šlo vylepšit, upravit, vyvinout. Zkrátka aby nic nepřekáželo, vše bylo funkční a na dosah ruky.

Top