Kayaky  V této kategorii není žádné zboží.

Kayaky

Podkategorie

Jackson Kayak

Naprostá špička co se rybářských kajaků týče. Navrhovány a vyráběny v USA samotnými profesionálními rybáři. Každy centimetr lodě má svoje využití a kajaky jsou dodávány v nadstandardní výbavě s držáky prutu Americké firmy RAM a spousty dalšího vybavení - záleží na typu kajaku. Toto je koupě na celý život, kde nebudete litovat. Cenově se jedná o dražší modely, ale kvalitní materiály a plasty co jsou při výrobě používány hold nejsou zadarmo:). Kajaky vyhrávají každý rok několik prestižních ocenění za nejlepší počin mezi rybářskými kajaky ve světě.

Native Watercraft

Jedna z firem, která byla na trhu mezi prvními co se týče výroby kajaků se šlapacím pohonem. Kajaky jsou vyráběny v USA z velice kvalitního materiálu HDPE, který na sebe váže nejen UV vlastnosti aby kajak nevybledl, ale také je odolný vůči oděru. Kajaky nemají tehdenci se deformovat a nebo praskat při velkých změnách teploty jako levnější modely z Čínské výroby. Tato značka má jako ostatní výrobci patentované svoje šlapadlo, polubu lodi, sedadlo a katamarované dno.

Hobie

Unikátní rybářské šlapací kajaky poháněné ploutvemi. Výroba USA.

Feel Free

Feel Free kayaky jsou designovány v USA a následně vyráběny v Thajsku. Je to takový zlatý střed co se výběru týče. Plasty jsou kvalitní a provedení předčí kdejaký kayak vyrobený v Číně. Ať se jedná o výdrž plastu nebo o životnost veškerých komponentů na lodi.

3Waters Kayaks

Nová značka rybářských kajaků 3Waters Kayaks z dílny Feel Free. Firma se zaměřuje na výrobu levnějších kajaků aby se vyplnila mezera na trhu a kajaky tak byly dostupné pro více lidí. Z mého pohledu se jim to velice povedlo.

Bonafide

Kajaky vyráběné v USA z velice kvalitního materiálu HDPE, který je maximálně odolný vůči UV záření, proto Váš kajak nevybledne. Materiál HDPE je také teplotně odolný v rozmezí -50 °C až 110 °C, proto nemají kajaky nemají tendenci se deformovat a nebo praskat při velkých změnách teploty jako levnější modely z Čínské výroby. 

Point 65

Švédské specialní kayaky zaměřené na kompaktnost při cestování a skladování.

Zander Kayak

Kajaky které se dají využít pro začátečníky či mírně pokročilé. Dobré kajaky pro méně náročné či pro ty, kteří si chtějí kayakfishing teprve osahat a nechtějí kupovat dražší profi kajaky.

RTM

Výborné kajaky na rybaření a turistiku jak na řekách, tak po moři z Francouzské produkce. Parádní poměr cena výkon. Kvalitní plast a vybavení lodě za příznivou cenu.

Savage Gear

Výrobce kvalitních nástrah na přívlač produkuje kajak na kterém máme také podíl práce. Další plavidla která tato firma vyrábí jsou kvalitní boaty.

Gumotex

Gumové kayaky České výroby. Pro ty co bojují doma s místem a nebo rádi cestjí s menším zavazadlem, tak jsou pro Vás gumové kayaky jasná volba. Guma je velmi odolná a nemusíte se tak bát prodření. 

Výprodej / bazar

Výprodej a bazar kajaků

Půjčovna kajaků

Chcete si vyzkoušet kayakfishing? Můžete! Zavolejte a domluvte si zapůjčení kajaku na termín, který Vám vyhovuje. Při půjčovném se vybírá 5000,- vratná záloha a je třeba dvou osobních dokladů.

Top