Jackson Kayak Mayfly

Nový produkt

Jackson kayak Mayfly se řadí mezi profi muškařské kajaky. Nicméně je tento kajak výborný i pro jakýkoliv styl přívlače. Kajak je perfektně stabilní a na palubě vám nebude překážezt nic do čeho by se motala muškařská nebo přívlačová šnůra.

1 Položka

66,900 Kčs DPH

Jackson kayak Mayfly se řadí mezi profi muškařské kajaky. Nicméně je tento kajak výborný i pro jakýkoliv styl přívlače. Kajak je perfektně stabilní a na palubě vám nebude překážezt nic do čeho by se motala muškařská nebo přívlačová šnůra.

Info:

Příslušenství: 

Mayfly je dodávaná s držákem RAM 2007 na lehký troling, YakAttack kolejničky namontované na bortech lodi na jakékoliv příslušenství, Plano odotěsnou krabičku na nástrahy, RAM cup holder - držák na nápoje, Orion Coolers luxusní termo hrnek, Suchý pytel za sedačku Seal Line a další 

Barevnost kajaku si ověřte přes email, nebo zavoláním na náš mobil. Nebojte se zavolat:) děkujeme.

Mayfly se řadí mezi profi muškařské kajaky. Nicméně je tento kajak výborný i pro jakýkoliv styl přívlače. MayFly má všestranný trup optimalizovaný pro perfektní stabilitu a rychlost pro všechny podmínky rybaření pomalu se pohybujících řek, jezer a rybníků. MayFly zahrnuje nesčetné množství aspektů vychytávek, které řeší potřeby rybářů jako uložení mušek do kajaku prolisy na odložení muškařských navijáků atd... Více info ve videu.

Specifikace:

Délka: 365 cm
Šířka: 89 cm
Váha: 39 kg
Nosnost: 210 kg

Využití:

Stabilita: 10++
Manévrovatelnost: 8
Rychlost: 9
Řeky: 10
Přehrady: 8
Moře: 7
Vícedenní výpravy: 10

 

Techniky lovu

Lov ze stoje: 10++
Muškaření: 10++
Lehká přívlač: 8
Těžká přívlač: 9
Sumcařina: 10
Feeder: 8
Plavaná: 8
Kaprařina: 6

Odkaz na stránky výrobce: http://jacksonkayak.com/blog/kayak/mayfly/

Top