Nástrahy God Hands  Počet produktů: 135

Podkategorie

LaVin

Nástraha GodHands LA VIN Ultralight Trout spoon byla japonskými odborníky na lov pstruhů z firmy GodHands navržena speciálně pro lov na závody v lovu pstruhů. Vysoce speciální tvar a komplikovaný výrobní proces dělají  Godhands LA VIN Ultralight Trout Spoon prvotřídní plandavkou pro Ultralight vláčení. 
Japonské plandavky jsou známé pro nejvyšší kvalitu a funkčnost. Díky dlouholetým zkušenostem a vývoji, použití speciálních vysoce kvalitních materiálů, sofistikovaných tvarů a výjimečných povrchových úprav jsou tato mistrovská díla naprosto dokonalá. 
Model  LA VIN se vyznačuje svým oválným a kompaktním tvarem olivy. Uprostřed má lehký zlom (hřbet). Díky tomu chodí velmi agresivně, což je obzvláště příznivé pro lov pasivních pstruhů.

Vybaveno špičkovým japonským technologickým háčkem. I ten nejopatrnější pstruh visí na háčku jistě a nepadá z něj.

God Hands Exa Adult

God Hands Extra Adult plandavka se svým prohnutým tělem speciálně vyvinutým specialisty v Japonsku napodobujícím tvar pelety. Je potaženy chlupatou syntetickou kůží, která plní dvě úlohy: 1. Při opatrných záběrech, kdy ryba pouze „ochutnává“ – dává pocit měkké a teplé pelety

2. velmi snadno a dobře absorbuje tekuté, olejové příchutě pro podporu pocitu přirozené potravy pstruhů.

Vybaveno špičkovým japonským technologickým háčkem. I ten nejopatrnější pstruh visí na háčku jistě a nepadá z něj.

God Hands EXA Afro...

God Hand EXA Afro (Afulo) simuluje jikru lososovitých ryb, což je jedna z nejlepších nástrah na pstruhy, kteří jinou potravu zrovna nepřijímají nebo té přirozené mají více než dostatek. Ideální použití je na chytání opatrných a popíchaných ryb, které se schovávají pod převisy křovin a stromů nad vodou. S touto ručně vyrobenou plandavkou se doporučuje chytat v období od listopadu do ledna. Vedení této nástrahy by mělo být veeeeelmi pomalé až statické. Naprosto idální i pro vertikální přívlač nebo na krátké vzdálenosti. Pro tento způsob rybaření se nejlépe hodí rychlé a citlivé pruty s parabolickou akcí pro vedení nástrahy nade nebo po dně.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 135 položek

Top