Kayaky  V této kategorii není žádné zboží.

Kayaky

Podkategorie

Jackson Kayak

Naprostá špička co se rybářských kajaků týče. Navrhovány a vyráběny v USA samotnými profesionálními rybáři. Každy centimetr lodě má svoje využití a kajaky jsou dodávány v nadstandardní výbavě s držáky prutu Americké firmy RAM a spousty dalšího vybavení - záleží na typu kajaku. Toto je koupě na celý život, kde nebudete litovat. Cenově se jedná o dražší modely, ale kvalitní materiály a plasty co jsou při výrobě používány hold nejsou zadarmo:). Kajaky vyhrávají každý rok několik prestižních ocenění za nejlepší počin mezi rybářskými kajaky ve světě.

Feel Free

Feel Free kayaky jsou designovány v USA a následně vyráběny v Thajsku. Je to takový zlatý střed co se výběru týče. Plasty jsou kvalitní a provedení předčí kdejaký kayak vyrobený v Číně. Ať se jedná o výdrž plastu nebo o životnost veškerých komponentů na lodi.

3Waters Kayaks

Nová značka rybářských kajaků 3Waters Kayaks z dílny Feel Free. Firma se zaměřuje na výrobu levnějších kajaků aby se vyplnila mezera na trhu a kajaky tak byly dostupné pro více lidí. Z mého pohledu se jim to velice povedlo.

Perception

Velmi dobré kajaky co se týče poměru cena/výkon. Dobrý kajak pro začátečníka či studenty:). S tímto kajakem určitě nešlápnete vedle:). Výroba v USA, kvalitní plast, velmi dobré provedení paluby pro rybaření.

RTM

Výborné kajaky na rybaření a turistiku jak na řekách, tak po moři z Francouzské produkce. Parádní poměr cena výkon. Kvalitní plast a vybavení lodě za příznivou cenu.

Blue Sky

Novinka z dílny Jackson Kayak. Jedná se zde o katamaran nikoliv o kajak. Katamaran je velmi stabilní s několika uložnými prostory, luxusní nastavitelnou sedačkou a šlapacím pohonem.

Savage Gear

Výrobce kvalitních nástrah na přívlač produkuje kajak na kterém máme také podíl práce. Další plavidla která tato firma vyrábí jsou kvalitní boaty.

Native Watercraft

Jedna z firem, která byla na trhu mezi prvními co se týče výroby kajaků se šlapacím pohonem. Kajaky jsou vyráběny v USA z velice kvalitního materiálu HDPE, který na sebe váže nejen UV vlastnosti aby kajak nevybledl, ale také je odolný vůči oděru. Kajaky nemají tehdenci se deformovat a nebo praskat při velkých změnách teploty jako levnější modely z Čínské výroby. Tato značka má jako ostatní výrobci patentované svoje šlapadlo, polubu lodi, sedadlo a katamarované dno.

Gumotex

Gumové kayaky České výroby. Pro ty co bojují doma s místem a nebo rádi cestjí s menším zavazadlem, tak jsou pro Vás gumové kayaky jasná volba. Guma je velmi odolná a nemusíte se tak bát prodření. 

Výprodej / bazar

Výprodej a bazar kajaků

Půjčovna kajaků

Chcete si vyzkoušet kayakfishing? Můžete! Zavolejte a domluvte si zapůjčení kajaku na termín, který Vám vyhovuje. Při půjčovném se vybírá 5000,- vratná záloha a je třeba dvou osobních dokladů.

Top