Kayaky  Počet produktů: 42

Kayaky

Podkategorie

Jackson Kayak

Naprostá špička co se rybářských kajaků týče. Navrhovány a vyráběny v USA samotnými profesionálními rybáři. Každy centimetr lodě má svoje využití a kajaky jsou dodávány v nadstandardní výbavě s držáky prutu Americké firmy RAM a spousty dalšího vybavení - záleží na typu kajaku. Toto je koupě na celý život, kde nebudete litovat. Cenově se jedná o dražší modely, ale kvalitní materiály a plasty co jsou při výrobě používány hold nejsou zadarmo:). Kajaky vyhrávají každý rok několik prestižních ocenění za nejlepší počin mezi rybářskými kajaky ve světě.

Feel Free

Feel Free kayaky jsou designovány v USA a následně vyráběny v Thajsku. Je to takový zlatý střed co se výběru týče. Plasty jsou kvalitní a provedení předčí kdejaký kayak vyrobený v Číně. Ať se jedná o výdrž plastu nebo o životnost veškerých komponentů na lodi.

Gumotex

Gumové kayaky České výroby. Pro ty co bojují doma s místem a nebo rádi cestjí s menším zavazadlem, tak jsou pro Vás gumové kayaky jasná volba. Guma je velmi odolná a nemusíte se tak bát prodření. 

RTM

Výborné kajaky na rybaření a turistiku jak na řekách, tak po moři z Francouzské produkce. Parádní poměr cena výkon. Kvalitní plast a vybavení lodě za příznivou cenu.

Perception

Velmi dobré kajaky co se týče poměru cena/výkon. Dobrý kajak pro začátečníka či studenty:). S tímto kajakem určitě nešlápnete vedle:). Výroba v USA, kvalitní plast, velmi dobré provedení paluby pro rybaření.

Výprodej / bazar

Výprodej a bazar kajaků

Půjčovna kajaků

Chcete si vyzkoušet kayakfishing? Můžete! Zavolejte a domluvte si zapůjčení kajaku na termín, který Vám vyhovuje. Při půjčovném se vybírá 5000,- vratná záloha a je třeba dvou osobních dokladů.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 42 položek

Top